FRAPIN CARAVELLE ÉPICÉE eau de parfum 100ml

Vyprodáno

Excelentní niche parfémy Frapin jsou inspirovány pravým francouzským cognacem. Beatrice Frapin-Cointreau, jako vnučka Pierra Frapina a současná majitelka cognacového domu Frapin, se rozhodla posunout rodinnou tradici do nové dimenze. Jako absolventka elitní parfumérské vysoké školy ve Versailles, proto zachytila delikátnı́ aroma cognacu a vytvořila tak zcela netradiční a zároveň působivé vůně.

Caravelle épicée

100ml

Parfémovaná voda pro muže Frapin Caravelle Epicee je úchvatná orientální vůně s nádechem koření. Její prodej byl zahájen v roce 2007. Vůně vás bezpečně provede jakýmkoliv nečasem. Zahřeje a připomene krásný den. Je silná a neodolatelná.

Otevírá se kořenitou příchutí muškátového oříšku a koriandru. Pikantní nádech dodává chilli, pepř, kmín a dřevo guajaku. Dokonalou směs doplňuje ještě tymián, pačuli, ambra, tabák a santalové dřevo.

Nebojte se vstoupit do světa chaosu a nebezpečí. Nic z toho už vám nebude vadit. Vy se můžete spolehnout na pohodlnou, silnou a zároveň příjemnou vůni parfémované vody pro muže. Je hravá a svůdná. Buďte ten nej na každém večírku i doma pro svou ženu.

Složení:

Hlava: koriandr, muškátový oříšek

Srdce: kmín, guajakové dřevo, pepř, chilli

Základ: ambra, santalové dřevo, pačuli, tabák

Druh vůně: orientální, kořenitá


2 900,00 Kč