Cognateka

Váš košík obsahuje nákup v hodnotě:
*
Title
Přejít na obsah
O nás

 
Obchod s luxusními francouzskými výrobky.

  
Navštivte naše exkluzivní cognacové centrum Académie du Cognac na Starém Městě, rádi Vám poradíme s nejen s výběrem toho nejlepšího cognacu, ale také pro Vás rádi uspořádáme nezapomenutelný zážitek ve francouzském stylu.
Darja Kindlová
Majitelka a managerka Académie du cognac
Tel. : 00 420 603 408 989
E-mail: darja@academieducognac.com
Cognac je symbolem luxusu a francouzského způsobu života. Pro rodiny, které se jeho výrobě věnují po generace je to celoživotní naplnění. Umění, láska, historie a tradice, to pro mne znamená Cognac.
Francie je má druhá vlast a má nejoblíbenější část se nachází v oblasti Charente, kde leží město Cognac. Je to malé město, které na mne působí jako jedna velká rodina, všichni jsou veselí a všude jsou vinice na výrobu cognacu. A právě tady jsem měla tu možnost poznat a zamilovat si umění cognacu. A tak jsem si přála přenést toto kouzelné místo do mé milované Prahy a vytvořit zde takový malý vlastní svět Cognacu.
Od svých jedenácti let jsem žila v Paříži, kde jsem vystudovala prestižní baletní školu Opéra de Paris. Následně jsem tančila v divadlech Opéra de Paris a Opéra de Bordeaux, které se nachází 130 km od Cognacu, kam jsem dojížděla na víkend a nějakou dobu i žila. A právě tady se zrodil zlom v mém životě, jednak touha vrátit se "domů" a jednak nové životní naplnění - cognac. I když se na první pohled zdá, že balet a cognac jsou úplně rozdílné činnosti, ve skutečnosti jsou si velice blízké, oba tyto světy znamenají vrchol určitého umění."
Academie du cognac s.r.o.
Praha 1, Liliová 1099/18a, 110 00
Návrat na obsah